menu
menu
search
{{item.title}} leaf pot {{item.value}} {{item.energyUnit}}/100 г {{item.value}} {{item.energyUnit}}/кг/хв
account

Правила та умови

Додаток Таблиця Калорійності працює на певних умовах, які адміністратор має право змінювати на свій розсуд. Будь-які зміни в умовах, розміщені на сайті, набирають чинності протягом 30 днів після опублікування.

Конфіденційність

Відомості про зареєстрованих користувачів зберігаються відповідно до чинного законодавства України та закону про захист персональних даних. Реєстрацією користувач підтверджує свою згоду на розміщення та обробку персональних даних до того моменту, доки не надасть письмову відмову від користування сайтом та додатком. Ми залишаємо за собою право повідомляти користувача про інші новини TablycjaKalorijnosti.com.ua. Користувач має право доступу до власного аканту та можливість його редагування. Користувач має право видалити особисті дані за письмовим запитом включно з власним акантом. Ваша особиста інформація захищена, та не підлягає розголосу стороннім особам.

Обов'язки та гарантії

Адміністрація не несе відповідальності за достовірність даних на сайті TablycjaKalorijnosti.com.ua а також втрату чи шкоду, яка виникла внаслідок користування додатком Таблиця Калорійності.

Захист прав

Керівництво сайтом, таблицями калорійності страв і таблицями витрат енергії здійснює Адміністратор. Додаток захищено законом про авторські права. Без дозволу керівництва забороняється будь-яке копіювання змісту чи певних частин сайту, а також розкриття інформації чи її розголошення. У разі порушення цих чи інших правил керівництво має право вимагати миттєве видалення несанкціонованих даних та відшкодування моральних і матеріальних збитків.

Адміністрація

Керівництво сайту здійснює компанія Dine4Fit, a.s., Škroupova 631/6, 500 02 Hradec Králové, Чеська Республіка.

Дані умови набирають чинності від 1. 4. 2015.

Умови застосування Преміум таблиці калорійності


Преміум версія включає Калорійність обслуговування таблиці Меню успішного, відключити в додатку оголошення, можливості більше поживних речовин в меню, детального аналізу раціону харчування та інших функції.

Послуга є компанія Dine4FIT, Inc., ID: 25766937, тел: 493 815 814 на основі Škroupova 631/6, 500 02 Hradec Králové, Чехія

1) версія Ціна Преміум вказана з урахуванням податків і зборів всіх встановлених законом.
 
2) Оплата проводиться таким чином: вперед або щомісяця, щокварталу або щорічно. Витрати віднімаються в календарний день місяця, відповідний календарний день місяця, в перший день замовлення. У разі оплати через третіх осіб (наприклад, послуги оплати через Google, GoPay, підписки, що стягуються через Apple) також повинні дотримуватися умов третіх осіб.

3) Якщо ви замовляєте преміум версії Калорійність столу і не будуть задоволені з ним, ви маєте право на повне повернення коштів - той же платіжний інструмент, який використовувався для здійснення угоди, але тільки якщо ви запитуєте повернення до електронної пошти support@dine4fit.com протягом 14 днів з моменту оплати. В темі листа, будь ласка, по електронній пошті: Запит на повернення премії і тіла ласка, вкажіть Вашу електронну адресу електронної пошти, який ви використовуєте для входу на Калорії таблиці і дату платежу. Поклавши підстави вимагати повернення не є обов'язковим. У разі платної підписки через Apple, вам необхідно відправити запит на повернення через даний сайт. З поверненням коштів не вартість.

4). Всі повідомлення, що стосуються платежі будуть відправлені на ваш рахунок клієнт електронної пошти, які також використовуються для входу в таблицю додатка калорійність. Для всіх комунікацій платежів від клієнта до послуг провайдера, використовуваних електронна пошта support@dine4fit.com.

5) Сервіс Меню використовується для успішних прикладів реальної калорійності дієти, вибрані таблиці користувачів (користувачі демонстрації), які зменшені їх масу тіла і зниженням ваги тіла, їм вдалося відповідно до записів в таблицях, щоб зберегти калорії. користувачі Зразки вибираються так, щоб бути схожими на обслуговування клієнтів. Для захисту персональних даних, кожен користувач присвоюється ілюстративним фіктивним ім'я і перша буква прізвища, а не реальне ім'я і прізвище користувача зразка.
В меню успішне меню доступно для користувачів в інтервалах вибірки, в яких демонстрація користувачі успішно знизити їх масу тіла. Меню успішної служби вибирає мінімум 10 зразків щоденного меню для кожного користувача зразка і відображає фізичну активність семпнула.
Меню, кожен користувач отримує успішний, коли починає використовувати службу для доступу до п'яти простим користувачам кожному місяць і має можливість замінити п'ять зразків користувачів для вибірки інших користувачів.
Меню користувача Демонстраційний не може розглядатися як приклади меню. Це меню може включати неадекватні звички в їжі, хоча вони можуть привести до зниження маси тіла користувачів зразка, але не можуть бути доцільними, щоб поліпшити або зберегти своє здоров'я. Якщо ви хочете, щоб переконатися, що пропозиція правильного харчування, підготовлене спеціально для вас, зверніться до лікаря з експертизою, що підходить для лікування або годувань порадника. Для користувачів калорій таблиці, які мають ІМТ 22 або менше, успішне використання сервісу не рекомендується меню.
{{(diaryCount | number : 0).split(',').join(' ')}}
доданих у раціон вчора
{{(userCount | number : 0).split(',').join(' ')}}
зареєстровано в Таблиці калорійності