Таблиця Калорійності
star star star star star_half

Правила та умови

Додаток Таблиця Калорійності працює на певних умовах, які адміністратор має право змінювати на свій розсуд. Будь-які зміни в умовах, розміщені на сайті, набирають чинності протягом 30 днів після опублікування.

Конфіденційність

Відомості про зареєстрованих користувачів зберігаються відповідно до чинного законодавства України та закону про захист персональних даних. Реєстрацією користувач підтверджує свою згоду на розміщення та обробку персональних даних до того моменту, доки не надасть письмову відмову від користування сайтом та додатком. Ми залишаємо за собою право повідомляти користувача про інші новини TablycjaKalorijnosti.com.ua. Користувач має право доступу до власного аканту та можливість його редагування. Користувач має право видалити особисті дані за письмовим запитом включно з власним акантом. Ваша особиста інформація захищена, та не підлягає розголосу стороннім особам.

Обов'язки та гарантії

Адміністрація не несе відповідальності за достовірність даних на сайті TablycjaKalorijnosti.com.ua а також втрату чи шкоду, яка виникла внаслідок користування додатком Таблиця Калорійності.

Захист прав

Керівництво сайтом, таблицями калорійності страв і таблицями витрат енергії здійснює Адміністратор. Додаток захищено законом про авторські права. Без дозволу керівництва забороняється будь-яке копіювання змісту чи певних частин сайту, а також розкриття інформації чи її розголошення. У разі порушення цих чи інших правил керівництво має право вимагати миттєве видалення несанкціонованих даних та відшкодування моральних і матеріальних збитків.

Адміністрація

Керівництво сайту здійснює компанія Dine4Fit, a.s., Škroupova 631/6, 500 02 Hradec Králové, Чеська Республіка.

Дані умови набирають чинності від 1. 4. 2015.

Умови застосування Преміум версії Таблиці калорійності


Преміум версія включає перегляд раціонів успішних зразкових користувачів, повне вимкнення реклами у додатку, можливість детального аналізу раціону харчування (наприклад, перегляд діаграм по кількості вживання солі, кальцію і т.д.) та інших функцій.

Послугу надає компанія Dine4FIT, Inc., ID: 25766937, тел: 493 815 814, що розташована за адресою Škroupova 631/6, 500 02 Hradec Králové, Чехія.

1) ціна Преміум версії вказана з урахуванням всіх податків і зборів, встановлених законом.
 
2) Оплата проводиться таким чином: наперед щомісяця, щокварталу або щорічно. Оплата знімається в календарний день місяця, відповідно до того календарного дня, коли було здійснено першу оплату. У разі оплати через третіх осіб (наприклад, послуги оплати через Google, GoPay, підписки, що стягуються через Apple) повинні бути дотримані умови третіх осіб.

3) Якщо ви замовляєте Преміум версію Таблиці калорійності і не будете задоволені нею, ви маєте право на повне повернення коштів. Це здійснюється за допомогою того ж платіжного інструменту, який використовувався для здійснення оплати (наприклад, повернення грошей на картку). Повернути кошти можна, написавши відповідного листа на нашу електронну пошту support@dine4fit.com протягом 14 днів з моменту оплати. В темі листа, будь ласка, вкажіть тему: Запит на повернення платежу Преміум. У листі вкажіть Вашу адресу електронної пошти, яку ви використовуєте для входу в Таблицю калорійності і дату платежу. Опис причин повернення не є обов'язковим. У разі платної підписки через Apple, вам необхідно відправити запит на повернення через даний сайт. Ви не несете ніяких витрат чи штрафів за повернення коштів і відмову від Преміум версії.

4). Всі повідомлення, що пов'язані з платежами, будуть надіслані на адресу електронної пошти користувача, з допомогою якої він заходить у додаток Таблиця калорійності. Будь-яка комунікація, що стосується платежів клієнта постачальнику послуг відбувається з допомогою електронної пошти support@dine4fit.com.

5) Послуга Раціони успішних демонструє фактичні меню обраних користувачів («Зразкові користувачі»), які знизили свою масу тіла, і яким вдалося цю знижену вагу зберегти, відповідно до записів у Таблиці калорійності. Зразкові користувачі вибираються так, щоб вони були максимально схожі на конкретного користувача, що передплатив послугу. З метою захисту персональних даних кожному зразковому користувачу присвоюється вигадане ім'я і перша буква прізвища, які не є реальними ім'ям і прізвищем користувача.

У раціоні успішних доступні раціони зразкових користувачів з проміжків часу, протягом яких обрані користувачі успішно знижували свою вагу. Будуть обрані принаймні 10 щоденних раціонів у кожного зразкового користувача і одночасно буде показана його активність.

Кожен користувач послуги Раціони успішних матиме доступ до п'яти зразкових користувачів, коли почне використовувати цю послугу. Кожного календарного місяця користувач має можливість змінити зразкового користувача (максимум  п'ять разів). Раціони успішних користувачів не можна розглядати як «ідеальне» меню. Ці раціони можуть містити неправильні харчові звички, які може і привели до втрати ваги у вибраних користувачів, але не будуть придатними саме для вас і для вашого здоров'я. Якщо ви хочете бути впевненим в правильному раціоні, складеному саме для вас, зверніться до лікаря-дієтолога або до консультанта з харчування. Користувачам Таблиці калорійності, у яких ІМТ (BMI) становить 22 і менше, ми не рекомендуємо користуватися послугою Раціони успішних. 
čestina
slovenčina
Український
русский
polski
magyar
phone Завантажте додаток
App
Dine4Fit
Таблиця Калорійності
čestina
slovenčina
Український
русский
polski
magyar
phone Завантажте додаток
App
Таблиця Калорійності © 2024 Всі права захищені.
Таблиця Калорійності © 2024 Всі права захищені.